O Nas

O Nas

Biuro Podróży Focus powstało w roku 1995 w Lesznie z inicjatywy Danuty Alechnowicz. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się organizacją wyjazdów na terenie całej Europy. Oprócz oferty typowo wczasowej w okresie letnim, oferujemy Państwu wyjazdy objazdowe, tematyczne, pielgrzymki oraz szkolenia, a w okresie zimowym wyjazdy w góry na narty i snowboard.

Naszym celem jest sprawienie, aby Państwa urlop był niezapomnianą i pełną pozytywnych wrażeń przygodą. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoki komfort Państwa wakacji, a profesjonalna i przemyślana organizacja pozwala na oderwanie się od codziennych obowiązków i miłe chwile zapomnienia.

Jesteśmy organizatorem turystyki, tzw. touroperatorem, co oznacza że wszystkie wyjazdy organizujemy sami od A do Z, dlatego zawsze możemy dostosować wycieczki pod dane preferencje i gusta.

Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki, Pośredników Turystycznych o wpisie do rejestru pod nr 442 oraz wymagane zabezpieczenie finansowe na wypadek niewypłacalności w formie gwarancji bankowej na kwotę 42 000 euro.

Referencje

Przygoda we włoskich Dolomitach jak zwykle była udana❗️
✔️dopisała nam pogoda - ani śniegu, ani słońca nie brakowało,
✔️dopisało również towarzystwo - wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni 😍
✔️Hotel Chalet al Foss znowu sprawił radość swoim jedzeniem, warunkami oraz nowa zewnętrzną sauną z przepięknymi widokami na góry 🗻
🔜Czekamy już na przyszłoroczne narty ⛷ i snowboard 🏂
Biuro Podróży Focus
https://facebook.com/biurofocus
Spacerując po Barcelonie możemy spotkać wielu skateboarderów, w końcu jest to europejska stolica deskorolki 🇪🇸💯🌴
Biuro Podróży Focus
https://facebook.com/biurofocus

Dlaczego Wybrać Nas

1

SPRAWDZONE HOTELE I LOKALNI PRZEWODNICY

2

AUTORSKIE PROGRAMY ZWIEDZANIA

3

CIĄGŁA OPIEKA PODCZAS WAKACJI

Śledź nas na
Kontakt
Zadzwoń po więcej informacji:
+48 502 390 961
ul. Kubańska 24/5
64-100 Leszno
Telefon: +48 502 390 961
E-mail: info@biuro-focus.pl